- ʻO ka Wheelchair With Handle Brakes kahi mea hoʻoneʻe māmā loa akā paʻa i hoʻolālā ʻia e hāʻawi i ka ʻoluʻolu, ka pono a me ka kaohi no nā mea hoʻohana noho huila ma ke ala. Me kahi kiʻikuhi alumini māmā, ʻoi aku ke kaumaha o kēia noho ma lalo o 30lbs akā ke kaena nei i ka ikaika kupaianaha mahalo i kona kūkulu ʻana i ke keʻa pālua.
He kūpono kēia noho huila no nā mea hoʻohana hana e pono ai kahi noho lawe lima e hiki ke hoʻomau i ko lākou nohona. ʻO ke kiʻikuhi liʻiliʻi a me ka hoʻolālā pelu e maʻalahi ai ka lawe ʻana i loko o nā kaʻa no nā hoʻomaha hopena pule a i ʻole e hiolo a mālama i nā wahi paʻa ma ka home ke hoʻohana ʻole ʻia. Hoʻololi maʻalahi ka Wheelchair With Handle Brakes ma waena o nā wahi o loko a me waho, me nā huila mua 6" a me nā huila hope 24" e hāʻawi ana i ke kūpaʻa ma waena o ka ʻāina e loli nei. Hoʻopili nā kaila pneumatic i nā haʻalulu e hana i kahi holo maʻalahi inā e hoʻokele ana i nā alanui kūlanakauhale, nā alahele paka a i ʻole nā ala lepo puʻupuʻu.
Me ka laulā o ka noho o 16.14" (koho 18.11") a me ka hohonu o 16.93", hiki i ka Wheelchair With Handle Brakes ke hoʻokipa i nā nui kino like ʻole. Hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe o ka noho mai 15.75" a i 35.04", ʻoiai ʻo nā papa wāwae flip-up e ʻae iā ʻoe e hoʻopilikino i ke kākoʻo wāwae. Hāʻawi nā lima hoʻomaha i hoʻopaʻa ʻia i ka ʻoluʻolu ʻoiai ʻo ka upholstery nylon paʻa e maʻalahi ke hoʻomaʻemaʻe. Ke wehe ʻia, ʻo ka laulā o ka noho he 26.77" wale nō, e kūpono ana ma nā puka paʻa a i ʻole nā alanui. Pelu ia i lalo i kahi 12.60" lahilahi no ka mālama pono ʻana a me ka lawe ʻana. Loaʻa i ka noho huila kahi kaumaha o 250lbs no ke kākoʻo palekana ʻana i nā mea hoʻohana a hiki i kēlā kaumaha. Me nā laka huila hope a me nā lima hoa me nā paleki, loaʻa i nā mea hoʻohana ka mana piha ma luna o ke kū ʻana o ka noho. -
- ʻO ke kiʻikuhi alumini māmā ma lalo o 30lbs no ka lawe lima ʻana
- Hiki ke hiolo ka hoʻolālā pelu i ka laulā 12.60”
- Nā huila mua 6” a me nā huila hope 24” me ka holo mālie
- Hāʻawi nā kaila pneumatic i ka hoʻopili haʻalulu
- Nā papa wāwae flip-up i hoʻopaʻa ʻia a me nā lima no ka ʻoluʻolu
- ʻO ka upholstery nylon paʻa a maʻalahi hoʻi e hoʻomaʻemaʻe
- Hoʻopaʻa ka huila hope a me nā paleki lima no ka palekana
- Hiki ke hoʻokomo i ka hiki ke kaumaha a hiki i 250lb
- Ka laulā o ka noho, ke kiʻekiʻe a me ka hohonu hiki ke hoʻopilikino ʻia
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC835LJ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 68 kenimika / 26.77" |
| Ka laulā pelu ʻia | 32 kenimika / 12.60" |
| Ka laulā o ka noho | 41 kenimika / 16.14" (koho: 46 kenimika / 18.11) |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika / 16.93" |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika / 18.90" |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 40 kenimika / 15.75" |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 89 kenimika / 35.04" |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 106 kenimika / 41.73" |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 15 kenimika / 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lbs. (Palekana: 100 kg / 220 lbs.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 106 kenimika * 30 kenimika * 94 kenimika / 41.8" * 11.9" * 38.0" |
| Kaumaha ʻupena | 12.8 kg / 28 paona. |
| Kaumaha Loa | 14.8 kg / 33 paona. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 95 ʻāpana |
| 40' FCL | 230 ʻāpana |
KA MANAWA UKU1.30% uku mua ma mua o ka hana ʻana, 70% koena ma mua o ka hoʻouna ʻana 2.AliExpressEscrow 3.WestUnion
