Noho Huila Haʻuki Kaʻahele#LC9002LABJ
Wehewehe
? Kiʻikuhi alumini? E hoʻohuli i ka lima a me ka wāwae? Huila hope PU castor pu? Me ka paleki hui pū ʻia, ka lima hoʻihoʻi i hope
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC9002LABJ |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 44 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 21 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 30 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 43 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 33 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 79 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 88 kenimika |
| Ka laulā o ke kaula mua/ka laulā o ka huila hope | 6″&8″ |
| Pāpale Kaumaha. | 100kg |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 72*24*70 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 7.9kg |
| Kaumaha Loa | 9.2kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20′ FCL | 203 mau ʻāpana |
| 40′ FCL | 473 mau ʻāpana |