JLnoho huila keiki me ke kua hāʻule #LC980LA-35
Wehewehena
- Mōlina alumini
- Nā huila mua paʻa PVC 6", nā huila hope 22" me nā kaila paʻa, E paʻi e laka i nā paleki huila, E hoʻohuli i nā lima hoʻomaha
- Nā wāwae paʻa? ʻO ka huila hope pneumatic a me ka lima hoʻihoʻi
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC980LA-35 |
| Ka laulā i wehe ʻia | 50 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 30 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 35 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 38 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 40 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 89 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 97 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 22' |
| Dia. o ke Castor mua | 6' |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 87 kenimika * 33 kenimika * 69 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 12.7 kg |
| Kaumaha Loa | 14.2 kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 144 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 372 ʻāpana |