Noho Huila Lima Hoʻokele Waiwai me ke Kiʻikuhi Kila Chromed #LC809
ʻEleʻele a me ka ʻālohilohi LC809

Wehewehena
ʻO ke kila kila kalapona chromed paʻa
Nā mīkini hoʻolei mua paʻa PVC 8"
Nā huila hope 24" me nā kaila paʻa
E paʻi e laka i nā paleki huila
Nā lima hoʻopaʻa a me nā mea i hoʻopaʻa ʻia me ka pale ʻaoʻao kila kila
Nā wāwae wāwae me nā papa wāwae alumini flip up
He paʻa a maʻalahi hoʻi ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka upholstery PVC i hoʻopaʻa ʻia
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | LC809 |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 66 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 46 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 39 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 87 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 104 kenimika |
| Ka laulā o ke kaula mua/Ka laulā o ka huila hope | 8"/24" |
| Pāpale Kaumaha. | 100 kg / 220 lb |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 93*21*88 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 16kg |
| Kaumaha Loa | 18kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' ?FCL | 144 ʻāpana |
| 40' FCL | 372 ʻāpana |