Wehewehena
Hoʻolauna i kahi heʻe wili hou, he hoa kūpono no nā poʻe e ʻimi nei i kahi hopena kōkua neʻe kūpono a kūpono hoʻi. Me kona hoʻolālā ʻoi loa a me nā hiʻohiʻona hou, hāʻawi kēia wili i ka ʻoluʻolu a me ka maʻalahi i kūlike ʻole.
Loaʻa i ka wili kahi hana laka hilinaʻi e mālama iā ʻoe i ka palekana i nā manawa a pau. E huki wale i lalo e hoʻolohi a hoʻōki paha, e hāʻawi iā ʻoe i ka mana piha ma luna o kāu mau neʻe ʻana. Inā ʻoe e hele wāwae ana i ka paka a i ʻole e hoʻokele ana i kahi wahi piha kanaka, e ʻae kēia wili kaʻa iā ʻoe e neʻe manuahi me ka hilinaʻi.
Eia kekahi, hāʻawi ka wili i ʻelima mau pae o ka hoʻoponopono kiʻekiʻe, e hiki ai iā ʻoe ke hoʻopilikino iā ia i kāu mau pono pilikino. ʻOiai kou kiʻekiʻe, hiki iā ʻoe ke loaʻa nā lole maikaʻi loa e mālama i ke kūlana kūpono a hōʻemi i ke kaumaha ma kou kua a me nā hono.
Ua lako kēia wili me nā uluna noho palupalu PU hanohano e hāʻawi i nā koho noho ʻoluʻolu i kēlā me kēia manawa a me nā wahi āu e pono ai. Ke luhi ʻoe, e noho wale i lalo, e hoʻomaha, e hoʻouka hou, a laila e hoʻomau maʻalahi i ka hana.
Ua hoʻolālā ʻia ka pahu me kahi hana pelu e hoʻonui i ka mālama ʻana a me ka maʻalahi o ka lawe ʻana. E pelu maʻalahi i ka wili i kahi nui liʻiliʻi e kūpono i loko o kahi pahu kaʻa, lumi lole a i ʻole kahi paʻa. Ua hala nā lā o ka hakakā ʻana me nā mea kōkua neʻe nui.
E ʻike i ke kūʻokoʻa a me ke kūʻokoʻa a ka heʻe nalu e lawe mai ai. E hele i kou lā me ka hilinaʻi, me ka ʻike he hoa hilinaʻi kou ma kou ʻaoʻao. E ʻōlelo aloha i nā palena a e hoʻokipa i nā mea hiki o kēia ao heʻe nalu kupaianaha.

Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | LC9188LH |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 60 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 84-102 kenimika |
| Ka hohonu holoʻokoʻa (mai mua a hope) | 33 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 35 kenimika |
| Dia. O Caster | 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 100kg |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 60*54*18 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 6.7kg |
| Kaumaha Loa | 8kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 480 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 1150 ʻāpana |