Noho Huila Lima Hoʻokele Waiwai me nā Huila Hope MAG a me nā Wāwae Wehe ʻia
WehewehenaʻO #JL972B ke ʻano kumu hoʻohālike waiwai o ka noho huila lima! Hele mai me ke kila kila chromed paʻa me ke kālā ʻālohilohi. Hana ʻia ka upholstery i hoʻopaʻa ʻia me ka PVC i paʻa a ʻoluʻolu hoʻi, ʻo nā huila hope MAG 24" a me ke kaula mua 8" e hāʻawi i kahi holo mālie. Hiki ke pelu ʻia i loko o 11.4" no ka mālama maʻalahi a me ka lawe ʻana.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC972B |
| Ka laulā i wehe ʻia | 65 kenimika / 25.59" |
| Ka laulā pelu ʻia | 26 kenimika / 10.24" |
| Ka laulā o ka noho | 41 kenimika / 16.14" (koho: 46 kenimika / 18.11) |
| Ka Hohonu o ka Noho | 46 kenimika / 18.11" |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 51 kenimika / 20.08" |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 42 kenimika / 16.54" |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 89 kenimika / 35.04" |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 100 kenimika / 39.37" |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 21.32 kenimika / 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lbs. (Palekana: 100 kg / 220 lbs.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 80 kenimika*24 kenimika*89 kenimika / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Kaumaha ʻupena | 19 kg / 42 lb. |
| Kaumaha Loa | 21 kg / 46 lb. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 164 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 392 mau ʻāpana |
Nā Manaʻo Mālama Noho Huila
I mea e mālama pono ai i kou noho huila, pono ʻoe e nānā iā ia i hoʻokahi manawa i ka mahina. E hoʻopaʻa i nā wili a me nā ʻūmiʻi a pau, e hōʻoia ʻaʻohe mea e haki ana, e nānā pono i kāu mau kaila a ʻike inā he mau māwae a ʻaʻahu nui paha. ʻO ka hapa nui o nā mea hiki iā ʻoe ke hoʻoponopono koke, akā inā ʻaʻole hiki iā ʻoe ke ʻike i ka mea e kauoha ai ma mua o ka haki ʻana. Manaʻolana wau ua hauʻoli ʻoe i kēia mau ʻōlelo aʻoaʻo a me nā ʻōlelo aʻoaʻo no ka mālama ʻana i ka noho huila.
HOʻouna1. Hāʻawi mākou iā FOB guangzhou, shenzhenandfoshantoourcustours2.CIFasperclientrequirement3. Mixpaper with other Chinasupplier*DHL,UPS,Fedex,TNT:3-6workingdays*EMS:5-8workingdays*ChinaPostAirMail:10-20workingdaystoWestEurope,ʻAmelika ʻĀkauandAsia15-25 mau lā hana i ʻEulopa Hikina, ʻAmelika Hema a me ka Hikina Waena