Noho Huila Lima Hoʻokele Waiwai me ke Keʻa Pālua #LC874
WehewehenaHele mai me kahi ʻōnaehana kila chromed paʻa me ke kālā ʻālohilohi.
Hāʻawi ka noho huila hilinaʻi me ke kākoʻo keʻa pālua iā ʻoe i kahi holo palekana.
ʻO ka ʻūlū i hoʻopaʻa ʻia ua hana ʻia me ka PVC i paʻa a ʻoluʻolu hoʻi,
ʻO nā huila hope he 24" a me ke komi mua he 8" e hāʻawi i kahi holo mālie.
Hiki ke pelu ʻia i loko o 10.61" no ka mālama maʻalahi a me ka lawe ʻana.
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC874 |
| Ka laulā i wehe ʻia | 60 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 27 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 41 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 51 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 38.5 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 91 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 103 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 20.32 kenimika / 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 94*28*92 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 17.4kg |
| Kaumaha Loa | 19.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 116 ʻāpana |
| 40' FCL | 277 ʻāpana |