Noho Huila Lima Kūpono me ke Kumukūʻai Kūpono me nā Lima Hoʻihoʻi i hope, nā Wāwae Hiki ke Wehe ʻia, ke Keʻa Pālua a me nā Lima Hoʻihoʻi i hope #LC908AQ
Wehewehena
ʻO ka Noho Huila ʻOluʻolu Flip-Back Armrest he mea kōkua neʻe hilinaʻi a maʻalahi hoʻi i hoʻolālā ʻia e hāʻawi i ka ʻoluʻolu a me ka maʻalahi i nā poʻe me nā pilikia neʻe. Hana ʻia me ka pololei a me ka nānā ʻana i nā kikoʻī, hāʻawi kēia noho huila i kahi hui kūpono o ke kūpaʻa, ka hana, a me ka ʻoluʻolu, e lilo ia i koho kūpono no ka hoʻohana pōkole a me ka lōʻihi. Inā makemake ʻoe i ke kōkua me nā hana o kēlā me kēia lā a i ʻole e ʻimi nei i hoa hilinaʻi no nā huakaʻi waho, ua hoʻolālā ʻia kēia noho huila e hoʻokō i kāu mau pono.
Hana ʻia me kahi kiʻikuhi kila kalapona chromed paʻa, hāʻawi ka Noho Huila ʻOluʻolu Flip-Back Armrest i ke kākoʻo paʻa a me ke kūpaʻa. ʻO ka hoʻohana ʻana i nā mea kiʻekiʻe e hōʻoiaʻiʻo ana i kona lōʻihi o ke ola, e lilo ia i koho hilinaʻi no nā poʻe me nā pono like ʻole. Hoʻonui hou ka hoʻolālā keʻa pālua o ka noho huila i kona kūpaʻa kūkulu, e hāʻawi ana i ke kākoʻo kiʻekiʻe a me ka palekana i ka wā e hoʻohana ai.
Ua lako kēia noho huila me kekahi mau hiʻohiʻona e hoʻohanohano ana i ka ʻoluʻolu a me ka maʻalahi. ʻO nā lima hoʻopaʻa lima flip-back a me nā padded e hiki ai ke lawe palekana a maʻalahi, e ʻae ana i nā mea hoʻohana e neʻe i loko a i waho o ka noho huila me ka ʻole o ka hoʻoikaika. ʻAʻole wale ka upholstery oxford i hoʻopaʻa ʻia e hāʻawi i ka paʻa akā maʻalahi hoʻi e hoʻomaʻemaʻe, e hōʻoiaʻiʻo ana i kahi ʻike noho maʻemaʻe a ʻoluʻolu hoʻi. Eia kekahi, ʻo nā wāwae hiki ke wehe ʻia a me nā wāwae swing-away me nā kapuaʻi alumini flip-up e hāʻawi i ke kākoʻo wāwae hiki ke hoʻopilikino ʻia, e hoʻokipa ana i nā mea hoʻohana o nā kiʻekiʻe like ʻole.
Hoʻokomo ka Noho Huila ʻOluʻolu me ka Flip-Back Armrest i nā hiʻohiʻona hana e hoʻonui ai i kona hoʻohana ʻana. Hāʻawi nā huila mua paʻa PVC 8" i ka neʻe mālie a me ka hoʻokele maʻalahi ma nā ʻili like ʻole. Hāʻawi nā huila hope 24" me nā kaila paʻa i ke kūpaʻa a me ka huki hilinaʻi, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka holo ʻoluʻolu. Hāʻawi nā paleki huila push-to-lock i kahi kaʻa palekana a pale i ka wili ʻana. Me ka laulā wehe ʻia o 60cm a me ka laulā pelu ʻia o 27cm, hāʻawi kēia noho huila i kahi kaulike ma waena o ka neʻe ʻana a me ka compactness, e maʻalahi ai ka mālama ʻana a me ka lawe ʻana. ʻO ka laulā o ka noho he 43cm a me ka hohonu o 42cm, i hui pū ʻia me ke kiʻekiʻe o ka noho he 49cm a me ke kiʻekiʻe o ke kua o 44cm, e hōʻoiaʻiʻo ana i ka ʻoluʻolu kūpono no ka mea hoʻohana. Eia kekahi, he 92cm ke kiʻekiʻe o ka noho huila a he 104cm ka lōʻihi, e hoʻokau ana i kahi kaulike ma waena o kahi hoʻolālā compact a me kahi wahi noho ākea. Me ka hiki ke kaumaha o 113 kg / 250 lb (conservative: 100 kg / 220 lb), hiki i kēia noho huila ke hoʻokipa i nā ʻano mea hoʻohana like ʻole.

Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC908AQ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 60 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 27 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 43 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 42 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 49 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 44 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 92 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 104 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 20.32 kenimika / 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 82*26.5*77 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 16.9kg |
| Kaumaha Loa | 19.1kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 160 ʻāpana |
| 40' FCL | 384 ʻāpana |