Noho huila #LC905
WehewehenaHele mai me ka ʻōnaehana kila i uhi ʻia i ka pauka paʻa
Noho lole a me ke kua
ʻO nā huila hope 24" PU a me ka mīkini hoʻoheheʻe PU mua 8" e hāʻawi i kahi holo mālie
Hoʻohuli i ka lima o ka pākaukau, ka papa wāwae hiki ke hoʻololi ʻia a me ka wāwae hiki ke hoʻopaʻa ʻia
Hiki ke pelu ʻia i loko o 12.6" no ka mālama maʻalahi a me ka lawe ʻana
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | LC905 |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 66 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 27 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 46 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 50 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 39 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 88 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 101 kenimika |
| Ka laulā o ke kaula mua/Ka laulā o ka huila hope | 8"/24" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 81*28*91 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 18kg |
| Kaumaha Loa | 20kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 136 ʻāpana |
| 40' FCL | 325 ʻāpana |
| |