Noho Huila Commode me nā lima hoʻomaha Flip Down a me nā wāwae hiki ke wehe ʻia,
WehewehenaʻO #LC6921 kahi ʻano noho huila maʻalahi me ka commode hiki ke hāʻawi iā ʻoe i ke kūʻokoʻa ma kāu neʻe ʻana a me nā hana maʻamau o kēlā me kēia lā. Loaʻa i ka noho huila kahi ʻōmole commode ponoʻī a hiki ke wehe ʻia a me ka plastic, a i ʻole hiki iā ʻoe ke kau i ka noho ma luna o ka lua. Hele mai ka noho me ke kiʻikuhi kila paʻa me ka pauka i uhi ʻia. Hele mai ka noho me nā lima hoʻomaha i lalo a me nā wāwae hiki ke wehe ʻia. Hana ʻia ka upholstery i hoʻopaʻa ʻia me ka PU i paʻa a ʻoluʻolu hoʻi, hāʻawi nā casters 5" i kahi holo mālie. Hoʻolālā hoʻokaʻawale akamai no ka mālama maʻalahi a me ka lawe ʻana.
Nā HiʻohiʻonaʻO ka hoʻolālā hoʻokaʻawale akamai no ka mālama maʻalahi a me ka lawe ʻana.
Kiʻikuhi kila paʻa me ka pauka i uhi ʻia
Panel noho wehe ʻia
ʻEke komo plastik hiki ke wehe ʻia me ke poʻi? Nā ʻōwili PVC 5", nā ʻōwili hope me nā paleki laka
Hiki ke hoʻohuli ʻia i lalo nā lima hoʻomaha i hoʻopaʻa ʻia
Nā wāwae hiki ke wehe ʻia a hoʻoluliluli ʻia me nā wāwae PE flip up
He paʻa a maʻalahi hoʻi e hoʻomaʻemaʻe ka upholstery PU i hoʻopaʻa ʻia
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC6921 |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 55 kenimika / 21.65" |
| Ka laulā o ka noho | 45 kenimika / 17.32" |
| Ka Hohonu o ka Noho | 44 kenimika / 17.32" |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 53 kenimika / 20.87" |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 38 kenimika / 14.96" |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 96 kenimika / 37.80" |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 95 kenimika / 37.40" |
| Dia. o ke Castor mua | 13 kenimika / 5" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 56 kenimika * 45.5 kenimika * 29.5 kenimika / 22.1 "* 18.0 "* 11.7" |
| Kaumaha ʻupena | 13 kg / 29 lb. |
| Kaumaha Loa | 15 kg / 33 lb. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 370 ʻāpana |
| 40' FCL | 860 mau ʻāpana |