Ke koʻokoʻo Tripod hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe me ka lima offset #LC926
Wehewehena
1.Me ke kumu tripod e hāʻawi ana i ke kākoʻo ikaika.
2.Māmā a maikaʻi ke ʻano, hoʻohana ka poʻe ʻelemakule me ka palekana a me ka maʻalahi.
3. Hiki ke hoʻololi maʻalahi i ke kiʻekiʻe.
4. Me ka hana ʻana o ka alumina, pale ka ʻili i ka popo.
5. Hana ʻia ka piko lalo i ka laholio anti-slip, hiki ke hoʻohana ʻia ma nā wahi āpau. (alanui lepo pulu alanui lepo ʻole a pēlā aku)
6. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lima paʻa.(e like me kāu kois)
7.Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kala huahana.(e like me kāu makemake)
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC926 |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 73.5-93.5 kenimika / 28.94"-36.81" |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8" |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4" |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 79 kenimika * 30 kenimika * 34 kenimika / 31.1" * 11.8" * 13.4" |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 10 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.75 kg / 1.67 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 7.50 kg / 16.70 paona. |
| Kaumaha Loa | 8.80 kg / 19.56 paona. |
| 20' FCL | 347 mau pahu / 3470 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 844 pahu / 8440 ʻāpana |