Noho Huila Lima Hoʻokele Waiwai me nā Huila MAG #LC809B

Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou .

Nā kikoʻī
| Helu Mea. | LC809B |
| Ka laulā holoʻokoʻa | 66 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 46 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 39 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 87 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 104 kenimika |
| Ka laulā o ke kaula mua/Ka laulā o ka huila hope | 8"/24" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 83*50*57.5 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 17.2kg |
| Kaumaha Loa | 19.2kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 144 ʻāpana |
| 40' FCL | 372 mau ʻāpana |
| |