Wehewehena
ʻO ka Noho Huila me nā Huila Hope Pneumatic Mag he noho huila hana kiʻekiʻe i hoʻolālā ʻia no nā mea hoʻohana hana e pono ai ke kūpaʻa, ka ʻoluʻolu a me ka neʻe ʻana i hoʻonui ʻia. Me ke kūkulu ʻana i ka alumini māmā, nā huila hope nui me nā kaila pneumatic a me nā ʻano ʻāpana premium, manaʻo kēia noho e hāʻawi i ke kūʻokoʻa a me ka huakaʻi i hiki i nā mea āpau.
ʻO ka Noho Huila me nā Huila Hope Pneumatic Mag e hiki ai i nā mea hoʻohana ke alakaʻi i kahi nohona ola a komo i nā hana o kēlā me kēia lā me ka ʻole o nā palena. ʻO nā huila hope nui a paʻa me nā kaila pneumatic e ʻae i ka noho e hele mālie i ka mauʻu, ka ʻiliʻili, ka lepo a me nā ʻāina ʻē aʻe ʻaʻole like e hiki ai i kahi noho huila maʻamau ke hakakā. ʻO kēia ka mea e kūpono ai ka noho no ka hoʻokele wiwo ʻole i nā alanui paʻahana, ka hele ʻana no nā holo kūlohelohe ma nā alahele a me ka lawelawe ʻana i nā huli kūlohelohe mai ke alanui. ʻO ke kūkulu kūpaʻa i ka wā a me nā ʻāpana ʻoluʻolu akā paʻa e mālama i ka mea hoʻohana i ka palekana a kākoʻo ʻia i kēlā me kēia huakaʻi. Me kona hui pū ʻana o ka hiki ke hele ma waho o ke alanui a me ka ʻoluʻolu, hāʻawi kēia noho huila i ke kūʻokoʻa e ʻimi me ka ʻole o nā palena.
Hana ʻia mai ka alumini kūpaʻa i ka popo, ʻo ke kaumaha o ka Wheelchair With Pneumatic Mag Rear Wheels he 11.5 kg wale nō akā kākoʻo a hiki i ka 100 kg i ke kaumaha o ka mea hoʻohana. Hāʻawi nā ʻaoʻao paʻa o ka noho a me nā pale keʻa i kahi kūkulu mau loa i ka wā e pelu ʻia ai a wehe ʻia paha. Loaʻa i nā huila hope nui he 22 ʻīniha nā kaila pneumatic mag no ka holo mālie ma nā ʻili like ʻole ʻoiai ʻo nā huila caster mua liʻiliʻi he 6 ʻīniha e ʻae i ka hoʻokele maʻalahi a me ka hoʻokele. Hāʻawi nā pale lima i hoʻohui ʻia i ka mana hoʻōki palekana i ka wā e hoʻokele ai i nā pali. ʻO nā kihi backrest hiki ke hoʻololi ʻia me nā lima lima i uhi ʻia a me kahi noho mesh ergonomic e hōʻoia i ka ʻoluʻolu o ka mea hoʻohana. No ka mālama pono ʻana, hiki i ka noho huila ke pelu i loko o kahi laulā 28 cm.
Ka lawelawe ʻana
Loaʻa i kā mākou huahana hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki, inā he mau pilikia kāu, e ʻoluʻolu e kelepona mai iā mākou, e hoʻāʻo mākou i ka mea maikaʻi loa e kōkua iā ʻoe.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC868LJ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 60 kenimika / 23.62" |
| Ka laulā pelu ʻia | 26 kenimika / 10.24" |
| Ka laulā o ka noho | 41 kenimika / 16.14" (koho: ?46 kenimika / 18.11) |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika / 16.93" |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 50 kenimika / 19.69" |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 38 kenimika / 14.96" |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 89 kenimika / 35.04" |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 97 kenimika / 38.19" |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 15 kenimika / 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lbs. (Palekana: 100 kg / 220 lbs.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 95 kenimika * 23 kenimika * 88 kenimika / 37.4" * 9.06" * 34.65" |
| Kaumaha ʻupena | 10.0 kg / 22 paona. |
| Kaumaha Loa | 12.2 kg / 27 paona. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 146 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 348 mau ʻāpana |
KA HOʻOPILI ʻANA
Hoʻopili Kai Maʻamau: pahu hoʻokuʻu aku
Hiki iā mākou ke hāʻawi pū i ka hoʻopili OEM