Noho Huila Lima Hoʻokele Waiwai me nā Wāwae Hiki ke Wehe ʻia #JL972
Nā mīkini hoʻolei mua paʻa PVC 8"
Nā huila hope 24" me nā kaila paʻa
Nā lima hoʻopaʻa a me nā mea i hoʻopaʻa ʻia me ka pale ʻaoʻao kila kila
Nā wāwae hiki ke wehe ʻia a hoʻoluliluli ʻia me nā papa wāwae alumini flip up
ʻO ke kila kila kalapona chromed paʻa
He paʻa a maʻalahi hoʻi ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka upholstery PVC i hoʻopaʻa ʻia
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.


Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC972 |
| Ka laulā i wehe ʻia | 66 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 23 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 45 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 43 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 39 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 87 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 101 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 61 kenimika / 24" |
| Dia. o ke Castor mua | 20.32 kenimika / 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lb. (Palekana: 100 kg / 220 lb.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 80 kenimika*24 kenimika*89 kenimika / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Kaumaha ʻupena | 18 kg / 40 lb. |
| Kaumaha Loa | 20 kg / 44 lb. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 164 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 392 mau ʻāpana |

ʻAIA KO MĀKOU MAU MEA KŪʻAI MAI?Ke kūʻai ʻia aku nei kā mākou huahana ma ka honua holoʻokoʻa, ʻoi aku hoʻi ma ʻEulopa, ʻAmelika ʻĀkau, ʻAmelika Hema, Hikina Waena a me ʻĀsia Hema. E ʻoluʻolu e manaʻoʻiʻo e kūpono kā mākou huahana i kāu mākeke. E hoʻokipa maikaʻi ʻia e hoʻokaʻaʻike mai iā mākou.
ʻO kā mākou lawelawe1. ʻAe ʻia ka wahi OEM a me ODM2. Loaʻa ka laʻana3. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī kūikawā ʻē aʻe4. Pane wikiwiki i nā mea kūʻai aku āpau

Q: No ke aha mākou ma ʻaneʻi?
A: Aia ka ʻoihana ma ka ʻāina me 15000 mika kuea. Aia ma mua o 200 mau limahana me 20 mau limahana hoʻokele a me 30 mau limahana loea. Ua hoʻomohala mākou i 9 mau ʻano huahana i loaʻa ma mua o 150 mau hiʻohiʻona like ʻole. Ua kūʻai nui ʻia kēia mau huahana i nā ʻāina he 30.
Q: He hale hana a he ʻoihana kālepa paha ʻoe?
A: He mea lawelawe loea mākou no nā mea lapaʻau. Loaʻa iā mākou kahi hale hana ma ka moku ʻo Foshan, loea i nā huahana mālama home.
A ke kālele nei mākou i ka hana ʻana a me ke kālepa ʻana. I kēlā hihia, hiki iā mākou ke hoʻolako i nā mea kūʻai aku me nā hiʻohiʻona pūʻolo. Welina mai e kipa i kā mākou hui.
Q: Aia ma hea kāu hale hana? Pehea e hiki ai iaʻu ke kipa aku i laila?
A: Aia kā mākou hale hana ma Dali Xiebian Industrial Park, Nanhai District, Foshan, Guangdong, Kina. Welina mai e kipa i kā mākou hale hana.