Mana motika: 24V DC250W * 2 (Motika Palaki)Pākahi: 24V12AH, 24V20AH (pākahi Lithium)Ka manawa hoʻouka: 8 holaKa laulā o ka mileage: 10-20KM (e pili ana i ke kūlana o ke alanui a me ka mana o ka pila) I kēlā me kēia hola: 0-6KM (ʻelima wikiwiki e hiki ke hoʻololi ʻia
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | LC155 |
| Ka laulā i wehe ʻia | 57 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 26 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 45 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 41 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 55 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 41 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 98 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 115 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 12" |
| Dia. o ke Castor mua | 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 100kg |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 88*47*93 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 38kg |
| Kaumaha Loa | 40.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 |
| 20' FCL | 71 ʻāpana |
| 40' FCL | 174 ʻāpana |