Mana motika: 24V DC250W*2 (Mokuka Palaki) Pākahi: 24V12AH, 24V20AH (Pākahi Lithium) Manawa hoʻouka: 8 hola Ka laulā o ka mile: 10-20KM (ma muli o ke kūlana alanui a me ka mana o ka pākahi) I kēlā me kēia hola: 0-6KM (hiki ke hoʻololi ʻia i ʻelima wikiwiki)
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | 102 |
| Ka laulā i wehe ʻia | 66 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 42 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 41 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 26 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 50 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 40 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 91.5 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 92.5 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 12" |
| Dia. o ke Castor mua | 8" |
| Pāpale Kaumaha. | 100kg |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 83.5*42*94 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 38kg |
| Kaumaha Loa | 40.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 |
| 20' FCL | 82 |
| 40' FCL | 206 |