ʻO ke koʻokoʻo makapō pelu māmā me ke kaula lima #LC936L
Wehewehena1. Paipu alumini extruded māmā a paʻa 2. Hiki ke pelu ʻia ke koʻokoʻo i 4 mau ʻāpana no ka mālama maʻalahi a me ka huakaʻi. 3. ʻO ka lima lima Polypropylene me ke kaula lima nylon hiki ke hiki maʻalahi 4. ʻO ka ʻili me kahi kala ʻulaʻula a me ke keʻokeʻo e hoʻonui ai i ka ʻike 5. Hana ʻia ka piko o lalo me ka laholio anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC949L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 119 kenimika / 46.85" |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 33 kenimika / 12.99" |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 13 mm / 1/2" |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 66 kenimika*17 kenimika*22 kenimika / 26.0"*6.7"*8.7" |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 40 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.20 kg / 0.44 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 8.00 kg / 17.78 paona. |
| Kaumaha Loa | 8.60 kg / 19.11 paona. |
| 20' FCL | 1134 mau pahu / 45360 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 2755 mau pahu / 110200 mau ʻāpana |