ʻO ke koʻokoʻo lima hele wāwae māmā hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe me ka paʻa lima ʻoluʻolu, ʻōmaʻomaʻo māmā
Wehewehena
ʻO #LC937L(4) ke kumu hoʻohālike o ke koʻokoʻo lima māmā i loaʻa i 6 mau kala. Hana nui ʻia ia me ka paipu alumini extruded māmā a paʻa me ka hoʻopau anodized e hiki ke kū i ka hiki ke kaumaha o 300 lbs. Loaʻa i ka paipu kahi pine laka puna no ka hoʻoponopono ʻana i ke kiʻekiʻe o ka cuff lima a me ka lima e kūpono i nā mea hoʻohana like ʻole. Ua hoʻolālā ergonomically ʻia ka cuff lima a me ka paʻa lima e hōʻemi i ka luhi a hāʻawi i ka ʻike ʻoluʻolu. Hana ʻia ka piko lalo me ka rubber anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe.
Nā Hiʻohiʻona
Nā Koʻokoʻo Māmā: Hana ʻia me ka alumini metala, māmā ke kaumaha, ikaika a paʻa, ʻaʻole maʻalahi e ʻōpala, hiki ke hāpai i ke kaumaha kiʻekiʻe, a hiki i ka 300 lbs, ola lōʻihi.
Loaʻa i 6 mau kala
Nā ʻUmi Hoʻololi: 10 mau pae o ka hoʻoponopono kiʻekiʻe, maʻalahi e hoʻokō i nā pono o nā kiʻekiʻe like ʻole, kūpono no nā mea hoʻohana me ke kiʻekiʻe o 37″ a 46″; He kūpono ka hoʻolālā o ke kāʻei kākoʻo kuʻekuʻe no ka lawe ʻana i nā mea me ka ʻole o ka wehe ʻana i kou mau lima;
Nā ʻUmi Ergonomic: Kākoʻo kuʻekuʻe ʻano U, i hana ʻia me ka mea ABS, hāʻawi i ke kākoʻo maikaʻi no ke kuʻekuʻe a me ka lima, a ʻoi aku ka ʻoluʻolu e hoʻohana, a ʻaʻole ia e ʻoluʻolu ʻole ma hope o ka hoʻohana lōʻihi.
Hana ʻia ka piko lalo i ka laholio anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe ʻana
ʻOluʻolu a palekana: Hoʻolālā ʻia ka lima o ke koʻokoʻo me ka laholio palupalu ʻaʻole pahee, kahi e kū ai i ke kaomi a me ke komo ʻana, a ʻaʻole e paheʻe inā he hou ka pālima o kou lima; ʻo ka hoʻolālā kukui hoʻonaninani kanaka e palekana ai ka huakaʻi i ka pō.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC937L(4) |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Kūpeʻe lima | Palakiko |
| Paʻa lima | Palakiko |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 95-118 kenimika / 37.4″-46.46″ |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8″ |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4″ |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 101 kenimika * 31 kenimika * 31 kenimika / 39.8″ * 12.2″ * 12.2″ |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.47 kg / 1.04 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 9.40 kg / 20.89 paona. |
| Kaumaha Loa | 10.60 kg / 23.56 paona. |
| 20′ FCL | 288 pahu / 5760 ʻāpana |
| 40′ FCL | 700 mau pahu / 14000 mau ʻāpana |