ʻO ke koʻokoʻo pelu māmā hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe
Wehewehena
ʻO ka paipu alumini extruded māmā a paʻa me ka hoʻopau anodized. Hiki ke pelu ʻia ke koʻokoʻo i 4 mau ʻāpana no ka mālama maʻalahi a me ka huakaʻi. ʻO ka ʻili me ke kala kaila. Loaʻa i ka paipu o luna kahi pine laka puna no ka hoʻoponopono ʻana i ke kiʻekiʻe o ka lima. Hiki i ka lima lima lāʻau i hoʻolālā ʻia me ke ergonomic ke hōʻemi i ka luhi a hāʻawi i kahi ʻike ʻoluʻolu. Hana ʻia ka piko o lalo me ka laholio anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe. Hiki ke kū i ka hiki ke kaumaha o 300 lbs.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC9279L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima | Palakiko |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 84-94.5 kenimika |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8" |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4" |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 100kg |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 61*17*23 kenimika |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.35kg |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 7.2kg |
| Kaumaha Loa | 7.6kg |