He koʻokoʻo hele wāwae lima kūikawā hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe?
Wehewehena
Me ka lima kūikawā, ʻoi aku ka nani o ke koʻokoʻo a hāʻawi ia i ke kākoʻo ikaika iā ʻoe.
ʻAʻole wale ka māmā akā ikaika nō hoʻi, e hoʻohana maʻalahi a palekana hoʻi.
Hiki ke hoʻoponopono pono i ke kiʻekiʻe. (75-97.5cm)
Me ka hana ʻana o ka alumina, ua pale ka ʻili i ka popo.
Hana ʻia ka piko lalo i ka laholio anti-slip, hiki ke hoʻohana ʻia ma nā wahi āpau.
Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kaula lima.
hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kala o ka huahana.
Nā Hiʻohiʻona
Hiki ke hoʻololi ʻia e kūpono i kāu mau pono:ʻO ka paʻi wale ʻana i kahi pihi e hiki ai iā ʻoe ke hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe ma nā wahi āpau āu e makemake ai mai 29″ a 38″. Inā he lima ʻākau a hema paha ʻoe, hiki ke hoʻohuli maʻalahi ʻia kēia koʻokoʻo e kūpono i kāu mau pono. Hiki ke hoʻolōʻihi ʻia ka Handle Walking Cane Me Tripod Tip me 10 mau hoʻonohonoho hoʻoponopono kiʻekiʻe.
He koʻokoʻo paʻa a nani hoʻi:Ua helu ʻia kēia koʻokoʻo no ka hoʻohana ʻana he 300 lbs, nani ke nānā aku a paʻa hoʻi, hana ʻia me ka paipu alumini nui aʻe no ka māmā akā ikaika nui a me ke kākoʻo paʻa o kēia koʻokoʻo alumini e hāʻawi ana i ka paʻa hōʻoluʻolu e ʻoi aku ana ma mua o nā koʻokoʻo ʻē aʻe. (Hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kala)
Hoʻopaʻa i ka laka:Ma hope o ka hoʻololi ʻana i kou ʻoluʻolu a me ka nui kūpono, aia kahi hui wili i hoʻopili ʻia ma waenakonu e hoʻopaʻa ai i ke koʻokoʻo, a pale iā ia mai ka hoʻoponopono hou ʻia ʻana. Ke hoʻopaʻa ʻia ke koʻokoʻo, e like me ke koʻokoʻo paʻa a paʻa.
ʻO ka piko paheʻe ʻole:He paʻa kūpono nā wēlau i hoʻokomo ʻia a he lōʻihi maikaʻi hoʻi. Ua hoʻolālā ʻia ka wēlau o ke koʻokoʻo e omo i kekahi mau haʻalulu i hahau ʻia i ka honua me kahi lihi waho i hoʻolōʻihi ʻia e hōʻemi i ka pōʻino paheʻe ma nā ʻili pulu. Hāʻawi kēlā wēlau i ka uluna nui a me ka ʻoluʻolu hele wāwae.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #JL9300L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 75-97.5 kenimika / 29.53″-38.39″ |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8″ |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4″ |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 75 kenimika * 35 kenimika * 15 kenimika / 29.5″ * 13.8″ * 5.9″ |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.38 kg / 0.84 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 7.60 kg / 16.89 paona. |
| Kaumaha Loa | 8.50 kg / 18.89 paona. |
| 20′ FCL | 711 mau pahu / 14220 mau ʻāpana |
| 40′ FCL | 1727 mau pahu / 34540 mau ʻāpana |