ʻO ke koʻokoʻo lima hele wāwae māmā hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe me ka lima paʻa ʻoluʻolu
ʻO #LC9312L kahi koʻokoʻo lima māmā i hana nui ʻia me ka paipu alumini extruded māmā a paʻa me ka hoʻopau anodized hiki ke kū i ka hiki ke kaumaha o 300 lbs. Loaʻa i ka paipu kahi pine laka puna no ka hoʻoponopono ʻana i ke kuʻi lima a me ke kiʻekiʻe o ka lima e kūpono i nā mea hoʻohana like ʻole. Hiki i ka paʻa lima ke hōʻemi i ka luhi a hāʻawi i kahi ʻike ʻoluʻolu. Hana ʻia ka piko lalo me ka laholio anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe.
Nā Hiʻohiʻona
Nā Koʻokoʻo Māmā: Hana ʻia me ka alumini metala, māmā ke kaumaha, ikaika a paʻa, ʻaʻole maʻalahi e ʻōpala, hiki ke hāpai i ke kaumaha kiʻekiʻe, a hiki i ka 300 lbs, ola lōʻihi.
Nā ʻūpā hiki ke hoʻololi ʻia: 10 mau pae o ka hoʻoponopono kiʻekiʻe, maʻalahi e hoʻokō i nā pono o nā kiʻekiʻe like ʻole, kūpono no nā mea hoʻohana me ke kiʻekiʻe o 42″-47″; He kūpono ka hoʻolālā o ke kāʻei kākoʻo kuʻekuʻe no ka lawe ʻana i nā mea me ka ʻole o ka wehe ʻana i kou mau lima; Hiki i ka lima lima Polypropylene ke hōʻemi i ka luhi a hāʻawi i kahi ʻike ʻoluʻolu.
ʻOluʻolu a palekana: Hoʻolālā ʻia ka lima o ke koʻokoʻo me ka laholio palupalu ʻaʻole pahee, kahi e kū ai i ke kaomi a me ke komo ʻana, a ʻaʻole e paheʻe inā he hou ka pālima o kou lima; ʻo ka hoʻolālā kukui hoʻonaninani kanaka e palekana ai ka huakaʻi i ka pō.
Nā ʻUmi Ergonomic: Kākoʻo kuʻekuʻe ʻano U, i hana ʻia me ka mea ABS, hāʻawi i ke kākoʻo maikaʻi no ke kuʻekuʻe a me ka lima, a ʻoi aku ka ʻoluʻolu e hoʻohana, a ʻaʻole ia e ʻoluʻolu ʻole ma hope o ka hoʻohana lōʻihi.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC9312L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Kūpeʻe lima | Ke kila |
| Paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 107-120 kenimika / 42.13″-47.24″ |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8″ |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4″ |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 108cm*31cm*31cm / 42.5″*12.2″*12.2″ |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.51 kg / 1.13 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 10.20 kg / 22.67 paona. |
| Kaumaha Loa | 11.20 kg / 24.89 paona. |
| 20′ FCL | 270 mau pahu / 5400 mau ʻāpana |
| 40′ FCL | 655 mau pahu / 13100 mau ʻāpana |