Noho huila alumini kūʻai wela

Wehewehena
NOHO HUILA TRANSIT, NOHO MĀMĀ ALUMINIUM
8" SOLID MAG REAR WHEEL, 5'SOLID CASTOR
HOʻOMALU LIMA A ME KA HOʻOMALU WĀWAE
ʻO ka lima hoʻihoʻi, me ka United Brake a me ke kāʻei noho
KĀ MĀKOU LAWELAWE
1. Ua ʻae ʻia ʻo OEM a me ODM
2. Loaʻa ka laʻana
3. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī kūikawā ʻē aʻe
4. Pane wikiwiki i nā mea kūʻai aku āpau
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
1. He aha kāu hōʻailona?
Loaʻa iā mākou kā mākou hōʻailona ponoʻī ʻo Jianlian, a ua ʻae ʻia hoʻi ʻo OEM. Aia nō nā hōʻailona kaulana like ʻole?
e hoʻolaha ma ʻaneʻi.
2. Loaʻa iā ʻoe kekahi ʻano hoʻohālike ʻē aʻe?
ʻAe, hana mākou. He mea maʻamau wale nō nā hiʻohiʻona a mākou e hōʻike nei. Hiki iā mākou ke hāʻawi i nā ʻano huahana mālama home he nui. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī kūikawā.
3. Hiki iā ʻoe ke hāʻawi mai iaʻu i kahi hoʻēmi?
ʻO ke kumukūʻai a mākou e hāʻawi nei ua kokoke loa i ke kumukūʻai lilo, ʻoiai mākou e pono ai i kahi wahi liʻiliʻi no ka loaʻa kālā. Inā pono ka nui o nā nui, e noʻonoʻo ʻia kahi kumukūʻai hoʻēmi no kou ʻoluʻolu.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC9003LAJ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 45 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 20 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 37 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 30 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 45 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 38 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 88 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 8" |
| Dia. o ke Castor mua | 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 100 kg / 220 lb |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 75*25*66 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 7.2kg |
| Kaumaha Loa | 9.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' ?FCL | 220 ʻāpana |
| 40' FCL | 550 ʻāpana |