Noho Huila Alumini no nā Keiki&LC883LABJ

Wehewehena
ʻO ka Noho Huila Alumini Pneumatic kekahi o nā noho lawe māmā loa ma ka mākeke, ʻo ke kaumaha he 26 lbs wale nō! Me ke kala i hoʻopilikino ʻia e koho ai, hiki ke lawe ʻia ʻoe me ke kaila. ʻO ke kāʻei noho a me nā wāwae e hiki ke hoʻokuʻu ʻia nā mea maʻamau a e maʻalahi ai ke komo a puka i waho o kēia noho.? ʻO ka pelu wikiwiki ʻana he mea maʻalahi ka mālama ʻana a me ka lawe ʻana a hoʻohui nā lima padded i ka ʻoluʻolu hou aku. Me ka castor paʻa a me ka huila hope pneumatic hiki ke hāʻawi iā ʻoe i kahi huakaʻi palekana a maʻalahi hoʻi ma nā ʻāina ʻino.
NO KE AHA E KOHO AI IĀ MĀKOU?

1. ʻOi aku ma mua o 20 mau makahiki o ka ʻike ma nā huahana lapaʻau ma Kina
2. Loaʻa iā mākou kā mākou hale hana ponoʻī e uhi ana i 30,000 mika kuea
3. Nā ʻike OEM & ODM o 20 mau makahiki
4. ʻŌnaehana hoʻomalu maikaʻi koʻikoʻi e like me ISO 13485
5. Ua hōʻoia ʻia mākou e CE, ISO 13485
HOʻouna

1. Hiki iā mākou ke hāʻawi iā FOB guangzhou, shenzhen a me foshan i kā mākou mea kūʻai aku
2. CIF e like me ke koi a ka mea kūʻai aku
3. E hoʻohui i ka ipu me nā mea hoʻolako Kina ʻē aʻe
* DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 mau lā hana
* EMS: 5-8 mau lā hana
* China Post Air Mail: 10-20 mau lā hana i ʻEulopa Komohana, ʻAmelika ʻĀkau a me ʻAsia
15-25 mau lā hana i ʻEulopa Hikina, ʻAmelika Hema a me ka Hikina Waena
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC883LABJ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 50 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 25 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 30 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 30 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 40 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 85 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 22" |
| Dia. o ke Castor mua | 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 100 kg / 220 lb |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 80*33*66 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 11.8kg |
| Kaumaha Loa | 14.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' ?FCL | 175 ʻāpana |
| 40' FCL | 425 ʻāpana |