Noho Huila Haʻuki Māmā #LC958LAQ
Wehewehena
ʻO kahi noho huila māmā me ke kaumaha ma loko o 31 lbs alumini me ka hoʻopau anodized? ke kākoʻo keʻa e hoʻomaikaʻi i ke ʻano o ka noho huila 7 mau mīkini mua PVC 24" huila ʻōpeʻapeʻa wikiwiki me ke ʻano PU Hiki ke hoʻohuli ʻia i hope nā lima hoʻomaha i hoʻopaʻa ʻia Nā wāwae me nā papa wāwae PE ikaika kiʻekiʻe He paʻa a maʻalahi hoʻi e hoʻomaʻemaʻe i ka upholstery nylon i hoʻopaʻa ʻia
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC958LAQ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 71 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 32 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 45 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 48 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 48 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 39 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 93 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 91 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 8" |
| Dia. o ke Castor mua | 24" |
| Pāpale Kaumaha. | 113 kg / 250 lbs. (Palekana: 100 kg / 220 lbs.) |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 73*34*95 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 15 kg / 31 paona. |
| Kaumaha Loa | 17kg / 36 paona. |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 118 ʻāpana |
| 40' FCL | 288 ʻāpana |
