Noho Huila Hoʻomaha Lima no nā Keiki #LC212BCG
Wehewehena
»Kīkoʻo kila kalapona paʻa me ka hoʻopau chromed
»ʻOluʻolu a hiki ke hoʻololi i ke kua kiʻekiʻe
» 6" nā mīkini hoʻoheheʻe mua paʻa PVC
» Hele mai nā huila hope 16" me nā kikowaena MAG a me nā huila pneumatic
» E paʻi e laka i nā paleki huila
» Nā lima me nā paleki no ka hoa e hoʻōki i ka noho huila
» Nā lima hoʻomaha i hoʻohuli ʻia i hope a me nā lima i hoʻopaʻa ʻia
» Nā wāwae hiki ke wehe ʻia a hoʻokiʻekiʻe ʻia me nā papa wāwae alumini flip up a me nā wāwae hoʻomaha ʻoluʻolu
» Hana ʻia ka upholstery i hoʻopaʻa ʻia me ka nylon i paʻa a ʻoluʻolu hoʻi
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC212BCG |
| Ka laulā i wehe ʻia | 55 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 32 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 40 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 41 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 47 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 60 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 107 kenimika |
| Ka lōʻihi holoʻokoʻa | 106 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 16" |
| Dia. o ke Castor mua | 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 100 kg / 220 lb |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 80*33*107.5 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 17.7kg |
| Kaumaha Loa | 20.4kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 94 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 230 ʻāpana |