Noho huila māmā me ka huila hope 12''#JL8630LAJ-12
Wehewehena
» He noho huila māmā me ke kaumaha ma lalo o 30 paona.
» Mōlina alumini paʻa me ka hoʻopau anodized
» Nā mīkini wili paʻa 6”
» 12" HUILA HOPE PNEUMATIC
» E paʻi e laka i nā paleki huila
» Nā lima hoʻihoʻi
» ka lima hoʻomaha hiki ke wehe ʻia
» nā papa wāwae hiki ke pelu ʻia
Ka lawelawe ʻana
ʻIkepili Hui
Nā huahana maikaʻi
HOʻOKUMU ʻIA I KA 1993. 1500 MIKA KUIHAʻI ​​KA ʻĀINA
KE HOʻouna AKU NEI I NĀ ʻĀINA MA LUNA O 100 3 NĀ WĀNANA
ʻOi aku ma mua o 200 mau limahana, me 20 mau luna hoʻokele a me 30 mau loea
Hui
ʻOi aku ka nui o ka ʻoluʻolu o ka mea kūʻai aku ma mua o 98%
Hoʻomau ka hana hou a me ka hoʻomaikaʻi ʻana
Ke alualu nei i ka maikaʻi loa Ke hana nei i ka waiwai no nā mea kūʻai aku
E hana i nā huahana waiwai nui no kēlā me kēia mea kūʻai aku
ʻIke
ʻOi aku ma mua o ʻumi mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana alumini
Ke lawelawe nei ma mua o 200D mau ʻoihana
Nā kikoʻī
Helu Mea. #JL8630LAJ-12
Ka laulā i wehe ʻia 61 kenimika
Ka laulā pelu ʻia 28 kenimika
Ka laulā o ka noho 46 kenimika
Ka Hohonu o ka Noho 36 kenimika
Kiʻekiʻe o ka noho 45.5 kenimika
Ke kiʻekiʻe o ke kua 46 kenimika
Kiʻekiʻe holoʻokoʻa 91 kenimika
Ka laulā o ka huila hope 12"
Dia. o ke Castor mua 6"