Noho huila alumini kaila hoʻohālike&LC807LAJ

Wehewehena
ʻŌnaehana noho māmā alumini
HOʻOMAʻA LIMA PAʻA
KAPĀWAE PAʻA
ʻO ka CASTOR PAʻA
Huila Hope Pneumatic
E HOʻOKUʻU I KE KAU LIMA I HOPE
Ke laka nei i ka UNITED BRAKE
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC807LAJ |
| Ka laulā i wehe ʻia | 61 kenimika |
| Ka laulā pelu ʻia | 23 kenimika |
| Ka laulā o ka noho | 46 kenimika |
| Ka Hohonu o ka Noho | 42 kenimika |
| Kiʻekiʻe o ka noho | 49 kenimika |
| Ke kiʻekiʻe o ke kua | 44 kenimika |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 92 kenimika |
| Ka laulā o ka huila hope | 20" |
| Dia. o ke Castor mua | 6" |
| Pāpale Kaumaha. | 100 kg / 220 lb |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 82*28*76 kenimika |
| Kaumaha ʻupena | 11.7kg |
| Kaumaha Loa | 14kg |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 1 ʻāpana |
| 20' FCL | 155 ʻāpana |
| 40' FCL | 385 ʻāpana |
E PILI ANA IĀ MĀKOU
Ua hoʻokumu ʻia i ka makahiki 1993, ʻo Foshan Jianlian Homecare Products Company Limited kekahi o nā mea alakaʻi
nā mea hana onā huahana lapaʻau e like me nā noho huila, nā mea kōkua hele wāwae, nā koʻokoʻo hele wāwae, ka palekana ʻauʻaunā huahana a me nā haukapila ʻē aʻehiki iā mākou ke hoʻolālā a hana i nā huahana e like me nā laʻana o nā mea kūʻai aku.
KĀ MĀKOU LAWELAWE
1. Ua ʻae ʻia ʻo OEM a me ODM
2. Loaʻa ka laʻana
3. Hiki ke hoʻopilikino ʻia nā kikoʻī kūikawā ʻē aʻe
4. Pane wikiwiki i nā mea kūʻai aku āpau
HOʻouna
1. Hiki iā mākou ke hāʻawi iā FOB guangzhou, shenzhen a me foshan i kā mākou mea kūʻai aku
2. CIF e like me ke koi a ka mea kūʻai aku
3. E hoʻohui i ka ipu me nā mea hoʻolako Kina ʻē aʻe
* DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 mau lā hana
* EMS: 5-8 mau lā hana
* China Post Air Mail: 10-20 mau lā hana i ʻEulopa Komohana, ʻAmelika ʻĀkau a me ʻAsia
15-25 mau lā hana i ʻEulopa Hikina, ʻAmelika Hema a me ka Hikina Waena