Wehewehe Huahana
#LC940L KOʻOKOʻO WĀWAE PELU ME KA NOHO e hāʻawi i ka lōʻihi i ka wā e hele ana a me ka maʻalahi no ka noho ʻana. Hana ʻia ka lima ERGONOMIC i ka lāʻau maoli i pena ʻia, hoʻopili ʻia a hoʻolālā ʻia e kōkua i ka hōʻemi ʻana i ka ʻūlū lima a i ʻole ka luhi o nā ʻiʻo e hāʻawi ana i kahi paʻa ʻoluʻolu. Loaʻa i kēia koʻokoʻo waling kahi piko anti-shell e hāʻawi i ka palekana hou a me ka traction ma ka hapa nui o nā ʻili e kōkua i ka mālama ʻana i ke kaulike. Hāʻawi ke kumu quad i ka traction maikaʻi a kākoʻo i ke kaumaha piha me ka hāʻawi ʻana i ka maʻalahi e hele maʻalahi. Pelu pono no ka mālama maʻalahi ma nā mokulele, i loko o ke kaʻa a i ʻole a puni ka hale. ʻO ke kumu quad e hana ia i koʻokoʻo kūʻokoʻa e hoʻopau ana i ka hāʻule ʻana a i ʻole ka hāʻule ʻana ma ka papahele he kūpono no ka poʻe e hoʻōla ana mai ka ʻeha a i ʻole ke ʻoki ʻana. Hana ʻia ia me ka alumini ikaika a māmā e kākoʻo ana a hiki i 300 paona. ʻO 1.7 Paona wale nō ke kaumaha akā kākoʻo a hiki i 300 paona. ʻO ke kiʻekiʻe o ke koʻokoʻo me ka noho i pelu ʻia he 30 ʻīniha.
Nā Palena Huahana
| Inoa Huahana | Lāʻau hele wāwae |
| Mea Hana | ʻO ke kola alumini |
| Kaumaha Mea Hoʻohana Loa | 100KG |
| E hoʻoponopono i ke kiʻekiʻe | 63 – 79 |


Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 84 kenimika * 21 kenimika * 44 kenimika / 33.1″ * 8.3″ * 17.3″ |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 10 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.77 kg / 1.71 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 7.70 kg / 17.10 paona. |
| Kaumaha Loa | 8.70 kg / 19.33 paona. |
| 20′ FCL | 360 mau pahu / 3600 mau ʻāpana |
| 40′ FCL | 876 mau pahu / 8760 mau ʻāpana |