ʻO ke koʻokoʻo wāwae māmā hiki ke hoʻololi i ke kiʻekiʻe no ka poʻe i ʻeha
Wehewehena
1.Māmā a paʻakikī ka nui o nā mea
2. Hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe o ke kuʻe lima a me ka lima e kūpono i nā mea hoʻohana like ʻole. (85-116cm)
3. Me ka hana ʻana o ka alumina, pale ka ʻili i ka popo.
4. Hiki i ke kuʻi lima ke hoʻopaʻa paʻa i kou lima a e maikaʻi kou lima.
5. E hāʻawi ka lima paʻa i ke kākoʻo mana a me ka ʻike ʻoluʻolu iā ʻoe.
6. Hana ʻia ka piko lalo i ka laholio anti-slip, hiki ke hoʻohana ʻia ma nā wahi āpau. (alanui lepo pulu alanui lepo ʻole a pēlā aku)
7. Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka lima paʻa lima.e like me kāu kois)
8. hiki ke hoʻopilikino ʻia ke kala o ka huahana.e like me kāu kois)
Ka lawelawe ʻana
Hāʻawi mākou i hoʻokahi palapala hoʻokō makahiki ma kēia huahana.
Inā loaʻa kekahi pilikia maikaʻi, hiki iā ʻoe ke kūʻai hou mai iā mākou, a e hāʻawi mākou i nā ʻāpana iā mākou.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC923L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima a me ka paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 85-116 kenimika / 33.46"-45.67" |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8" |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4" |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 85 kenimika * 28 kenimika * 31 kenimika / 33.5" * 11.0" * 12.2" |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.49 kg / 1.09 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 9.80 kg / 21.78 paona. |
| Kaumaha Loa | 10.70 kg / 23.78 paona. |
| 20' FCL | 380 mau pahu / 7600 mau ʻāpana |
| 40' FCL | 922 mau pahu / 18440 mau ʻāpana |