ʻO ke koʻokoʻo lima hele wāwae māmā hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe me ka lima paʻa ʻoluʻolu
ʻO #LC9331L kahi koʻokoʻo lima māmā i hana nui ʻia me ka paipu alumini extruded māmā a paʻa me ka hoʻopau anodized e hiki ke kū i ka hiki ke kaumaha o 300 lbs. Loaʻa i ka paipu o luna a me ka paipu o lalo kahi pine laka puna no ka hoʻoponopono ʻana i ke kiʻekiʻe o ka cuff lima a me ka lima e kūpono i nā mea hoʻohana like ʻole. Ua hoʻolālā ergonomically ʻia ka cuff lima a me ka paʻa lima e hōʻemi i ka luhi a hāʻawi i kahi ʻike ʻoluʻolu. Hana ʻia ka piko o lalo me ka laholio anti-slip e hōʻemi i ka ulia o ka paheʻe.
Nā Hiʻohiʻona
Mea Hana: paipu nui me ka alumini me ka huila + moena wāwae pahee ʻole + paʻa palaki PP no ke kaiapuni. Me ka alumini me ka huila kiʻekiʻe, ʻo ke kaumaha o hoʻokahi koʻokoʻo he 1.09 lbs. Māmā akā paʻa. Kākoʻo palekana a hiki i 300 lbs.
Hiki ke hoʻololi ʻia ke kiʻekiʻe: Hiki ke hoʻololi ʻia nā pae kiʻekiʻe he 10. Hiki iā ʻoe ke hoʻololi i ka buckle puna i ke kiʻekiʻe like ʻole e hoʻokō i nā pono like ʻole. ʻO ke kiʻekiʻe (ʻauamo a hiki i ka papahele) mai 36″-50″).
ʻO ka lima Ergonomic: ʻO ke kākoʻo i hana ʻia me ka mea PP kiʻekiʻe, kākoʻo maikaʻi no ke kuʻekuʻe. ʻO ka lima ergonomic ʻoluʻolu, e lawe mai i ka ʻoluʻolu maoli no ka lima. Hoʻoheheʻe ʻia ka cuff lima a me ka paʻa lima i hoʻokahi ʻāpana no ke kūpaʻa a me ka lōʻihi.
Moena paheʻe ʻole: moena wāwae laholio, kūpaʻa i ke kapa a me ka paheʻe ʻole. Loaʻa i ka lalo o ka pale wāwae kahi hoʻolālā ʻano anti-slip e hoʻonui i ka friction a me ka hopena anti-slip ʻoi aku ka maikaʻi.
Nā kikoʻī
| Helu Mea. | #LC9331L |
| ʻŌmole | Alumini i hoʻopuka ʻia |
| Paʻa lima a me ka paʻa lima | PP (Polypropylene) |
| Manaʻo kōkua | laholio |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 93-127 kenimika / 36.61″-50.00″ |
| Ka Dia. o ka Tube Luna | 22 mm / 7/8″ |
| Ka Diameter o ka Tube Haʻahaʻa | 19 mm / 3/4″ |
| Mānoanoa. O ka paia paipu | 1.2 mm |
| Pāpale Kaumaha. | 135 kg / 300 paona. |
Ka hoʻopili ʻana
| Nā Ana Kāpena. | 93 kenimika * 28 kenimika * 31 kenimika / 36.6″ * 11.0″ * 12.2″ |
| Ka nui no kēlā me kēia pahu pepa | 20 ʻāpana |
| Kaumaha ʻupena (ʻĀpana Hoʻokahi) | 0.49 kg / 1.09 paona. |
| Kaumaha ʻupena (Huina) | 9.80 kg / 21.78 paona. |
| Kaumaha Loa | 10.70 kg / 23.78 paona. |
| 20′ FCL | 347 mau pahu / 6940 mau ʻāpana |
| 40′ FCL | 842 mau pahu / 16840 mau ʻāpana |